داستان ما در "آراموز" وقتی شروع شد که عده‌ای از معلمان آموزش و پرورش با دغدغه علاقه‌مندسازی دانش‌آموزان به محتوای کتب درسی به دنبال راهکاری خلاقانه بودند تا بتوانند با یک روش علمی، محتوای آموزشی جذاب و متناسب با مخاطب را ارائه دهند. از این رو با توجه به گسترش استفاده از گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها، برآن شدیم تا با بکارگیری فناوری واقعیت افزوده (Augmented Reality ) در آموزش علاوه بر افزایش جذابیت محتوای کتاب درسی، دانش‌آموز را در فضای سیالی از تخیل، لذت و یادگیری قرار دهیم و به خلاقیت بیشتر او کمک نماییم.

برای این منظور ما در "آراموز" با گردآوری متخصصانی در حوزه‌های علوم‌تربیتی، کامپیوتر، آینده‌پژوهی و... با چشم‌انداز مشخص سعی داریم گام‌های بزرگی در این مسیر با همراهی و همفکری دغدغه‌مندان حوزه آموزش برداریم. در ابتدا نرم‌افزار‌هایی ویژه دروس ابتدایی آماده نمودیم و به زودی محصولات متنوعی را عرضه خواهیم نمود.

در این اپلیکیشن‌ها، با استفاده از فناوری واقعیت افزوده، مثال‌های کتاب در تعامل با دانش آموزان خواهند بود و این جذابیت، علاوه بر افزایش انگیزه، قدرت یادگیری و خلاقیت را نیز افزایش می‌دهد.

بر این باوریم که هنوز در ابتدای راهیم و خرسند می‌شویم در این مسیر همراه ما باشید.

شرکت واقعیت نمای دانش گستر فرتاک، به شماره ثبت 69549، با سال‌ها تجربه فعالیت در حوزه آموزش و فناوری‌های نوین، با برند آرآموز محصولات مختلفی را عرضه نموده است.