قوانین سایت

فعالیت "آرآموز" طبق قوانین و مقرارت جمهوری اسلامی ایران است، کاربران و مدیریت سایت ملزم به رعایت آن‌ها هستند.


- تمامی حقوق این وب سایت محفوظ است و انتشار منابع آن با ذکر منبع بلا مانع است.
- اطلاعات کاربران محرمانه بوده و بدون اجازه آن‌ها در اختیار هیچ شخص یا ارگانی قرار نخواهد گرفت مگر با دستور مقام قضایی
- اطلاعات موجود در "آرآموز" صرفا جهت خرید محصولات آموزشی موجود در سایت بوده و کاربران می‌بایست در انتخاب خدمات مورد نظر دقت لازم را لحاظ نمایند، در صورت بروز اشتباه از سوی کاربر، مدیریت "آرآموز" هیچ‌گونه مسئولیتی را نمی‌پذیرد.
- مسئولیت بررسی اطلاعات و خدمات، از لحاظ کیفی و کمی، قبل از خرید، بر عهده کاربران خواهد بود، مدیریت "آرآموز" تنها وظیفه معرفی و تسهیل فرآیند خرید و نصب را بر عهده خواهد داشت.
- در صورت خرید و فعال‌سازی هر محصول توسط کاربر، به هیچ عنوان امکان انتقال نرم‌افزار نصب‌شده بر روی سخت افزار دیگری وجود ندارد و "آرآموز" هیچ مسئولیتی در این خصوص نمی‌پذیرد.
- کلیه فعالیت‌های سایت www.aramooz.ir پیرو قوانین تجارت الکترونیک، سازمان نظام صنفی رایانه‌ای و همچنین سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور (ماده 60) است.
- اطلاعات هرکاربر، در "آرآموز" محرمانه و کاملا شخصی است، به همین جهت کاربران می‌بایست در حفظ نام کاربری و رمز عبور خود دقت نمایند. بدیهی است در صورت عدم رعایت مسائل امنیتی از سوی کاربران، مدیریت "آرآموز" هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال اطلاعات آن‌ها نخواهد داشت.
- خدمات این وبگاه بر اساس «آنچه موجود است» ارائه می‌شود. "آرآموز" عدم بروز اشکال و قطعی در صفحات اینترنتی این وبگاه ناشی از اشکالات سيستم مخابراتی و اينترنتی کشور را ضمانت نمی‌کند.
- عضویت در "آرآموز" به‌منزله پذیرش قوانین این سایت است.